دیوار کاذب

قیمت دیوار کاذب ، فروش دیوار کاذب کناف ، دیوار کاذب اتاق سرور ، تایل دیوار کاذب کناف و پشم سنگ آپرون ، بهترین کیفیت و بالاترین استاندارد
دیوار کاذب چیست ؟

دیوارکاذب نیز مانند سایر اجزای اتاق سرور که به آن اشاره شد و در ادامه مطلب نیز به ان می پردازیم بسیار مهم و حائز اهمیت است . اتاق سرورها به دلیل حساسیت تجهیزات و اطلاعات آن ها می بایست دارای بالاترین استانداردها باشد.

 

انواع دیوارکاذب :

دیوارکاذب نیز همانند کف کاذب و سقف کاذب دارای انواع مختلفی می باشد که پرفروش ترین و پرمصرف ترین آن ها می توان به دیوارکاذب کناف یا پشم سنگ شاراه کرد که علاوه بر عایق حرارت ، عایق و جاذب صوت نیز می باشندو چون از دیوار اصلی فاصله دارند می توان کابل ها و تاسیسات موردنیاز را از آن ها عبور داد .

دیوار کاذب که در اتاق سرور ها مورد استفاده قرار می گیرد دارای خاصیت ضد حریق و ضد رطوبت می باشند . البته در اتاق سرورهایی که قبلا تجهیز شده اند و این متریال موردتوجه قرار نگرفته یا از دیوار کاذب استفاده نشده هنوز دیر نشده و دو راهکار برای این مسئاله وجود دارد یکی استفاده از دیوار کاذب و راهکار دوم استفاده از رنگ اپوکسی ضدحریق که خاصیت ضدرطوبتی هم دارد.

 

 

 

کاربرد دیوارکاذب :

دیورهای کاذب عمدتا در اتاق سرورها ، ادارات و سازمانها و … مورداستفاه قرار میگیرند .

 

مزایای دیوار کاذب :
  • وزن بسیار سبک
  • ضدحریق
  • ضد رطوبت
  • امکان پنهان سازی کابل ها و لوله ها و تاسیسات ساختمان
  • مقاومت بالا در برابر مواردی چون زلزله
  • و ….

 

مفتخریم اعلام نماییم کف کاذب پلی سولفایت  تولید شده توسط  آپرون با کیفیت و مقاومت مورد قبول توانسته با نمونه های خارجی رقابت کرده و ورود آن ها به کشور را از رونق انداخته  و به کشورهای همسایه صادر می گردد.
 
آدرس ما

رسالت غرب، نرسیده به چهاراره
سرسبز ، پلاک 715 واحد 10.

تلفن و نمابر

تلفن: 22633779-021
نمابر: 89792450-021

ایمیل ما
واتس آپ و تلگرام

9102666701 098+

Call Now Button