سقف کاذب

سقف کاذب ، انواع سقف کاذب کناف ، سقف کاذب اتاق سرور و دیتاسنتر ، تایل کاذب سقف ، قیمت کف کاذب کناف ، فروش کف کاذب کناف و دیتاسنتر با بالاترین کیفیت و استاندارد
سقف کاذب چیست ؟

 

سقف کاذب نیز مانند کف کاذب با فاصله ای استاندارد و یا دلخواه بنا به درخوایت مشتری از سقف اصلی قرارگرفته و اجرا می شود.

در سقف کاذب علاوه بر اینکه می توان انواع تاسیسات ا کابل ها را پنهان کرد جنبه زیبایی و تزیینی نیز دارد که روز به روز استفاده از سقف کاذب در ساختمان ها ، ادارات ، سازمان ها ، برج ها و … بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سقف کاذب نیز مزایایی مشابه به کف کاذب مانند عایق نمودن در برابر گرما یا سرما دارد علاوه بر این ها سقف کاذب در برابر صدا نیز عایق خوبی به حساب می آید و حتی می توان برای زیبایی هرچه بیشتر از انواع طرح های مختلف به همراه نورپردازی نیز استفاده کرد و کار نگهداری از تاسیسات و کابل های عبوری از زیر آن را بسیار راحت و آسان می سازد.

سقف کاذب کناف :

سقف کاذب انواع مختلفی دارد که پرمصرف ترین و پرکاربردترین سقف کاذب نوع کناف آن می باشد.

 

انواع سقف کاذب کناف :

سقف کاذب کناف ثابت و سقف کاذب کناف متحرک

سقف کاذب کناف بصورت شبکه ای می باشد و دارای تایل های 60 در 60 سانتی متر بوده که بسیار سبک می باشند.

سقف کاذب کناف متحرک بیشتر در ادارات ، سازمان ها و اتاق های سرور استفاده می شود که در مقابل رطوبت مقاوم می باشد و بدلیل سبک وزن بودن به راحتی قابل جابهحایی می باشد.

متریال سقف کاذب کناف :

مواد اولیه و متریال اصلی سقف کاذب کناف از گچ و کاغذ می باشد و جلوه بسیار زیبایی علاوه بر کاربرها و مزایای دیگر به محل نصب می دهد.

 

 

هزینه و قیمت کف کاذب کناف :

هزینه اجرا و قیمت کف کاذب کناف بسیار پایین بوده و به همین دلیل استقبال خوبی نیز از آن شده است و قیمت مناسب در کنار کیفیت آن از مزایای سقف کاذب به شمار می آید.

سقف کاذب دکوراتیو :

سقف های کاذب دکوراتیو به دلیل نوع طراحی و ساخت در انواع منازل مسکونی و برج ها مورداستفاده قرار می گیرند که فضای بسیار شیک و مدرن با نورپردازی های فوق العادع زیبا محیطی دلنشین را بوجود می آورد.

سقف کاذب PVC :

سقف های کاذب PVC نیز از انواع سقف های کاذبی هستند که بیشتر در مکان های اداری و تجاری و سرویس های بهداشتی مورداستفاده قرار می گیرند که دارای انواع طرح ها و رنگ های مختلف و متنوع می باشند .

از مزایای سقف های کاذب PVC خاصیت ضد آب یودن آن ها می باشند که در صورت نیاز به راحتی قابل شستشو نیز می باشند.

سقف کاذب آکوستیک :

سقف کاذب آکوستیک هم از سقف های کاذب پرفروش و ارزان قیمت موجود می باشدکه علاوه بر عایق صورت قابلیت جذب صوت را نیز دارد که از مزایای مهم این نوع سقف نیز به شمار می رود که باعث شده طرفداران زیادی داشته باشد.

اجرای این نوع سقف ها به زمان بسیار کمی نیاز دارد و تایل های سقف کاذب آکوستیک بسیار سبک می باشد و همانطور که در بالا اشاره شد با برگشت صوت موجب آزار اذیت نمی شوند و صوت را جذب می نمایند.

از مزایای دیگر سقف کاذب آکوستیک می توان به عایق گرما و سرما نیز اشاره کرد.

انواع دیگر سقف کاذب :

از انواع سقف های کاذب می توان به سقف کاذب CNC ، سقف کاذب آلومینیومی ، سقف کاذب چوبی  و … اشاره کرد که هرکدام علاوه بر زیبایی محیط دارای مزایای خاص و بسیاری می باشند.

مفتخریم اعلام نماییم کف کاذب پلی سولفایت  تولید شده توسط  آپرون با کیفیت و مقاومت مورد قبول توانسته با نمونه های خارجی رقابت کرده و ورود آن ها به کشور را از رونق انداخته  و به کشورهای همسایه صادر می گردد.
 
آدرس ما

رسالت غرب، نرسیده به چهاراره
سرسبز ، پلاک 715 واحد 10.

تلفن و نمابر

تلفن: 22633779-021
نمابر: 89792450-021

ایمیل ما
واتس آپ و تلگرام

9102666701 098+

Call Now Button